ورود  |  ثبت نام

طراحی بنر و لوگو در یوز وب

بنرها و لوگوها دو عنصر کلیدی در جذب مخاطب هستند که به تصویر برند و هویت آن کمک می‌کنند.

1. *لوگو (Logo):
– لوگو نماد برند شماست. این یک تصویر یا نشانه است که هویت و شناخت برند را نمایان می‌سازد.
– لوگو باید ساده، خاص و قابل تشخیص باشد و ایده‌ها و ارزش‌های برند را به خوبی بازنمایی کند.
– ابعاد لوگو باید به گونه‌ای باشد که بتوان آن را در اندازه‌های مختلف برای موارد مختلف استفاده کرد.

2. *بنر (Banner):
– بنرها عموماً برای تبلیغات، اطلاع‌رسانی یا جلب توجه استفاده می‌شوند.
– اینها می‌توانند شامل تصاویر، متن، و گرافیک‌های دیگر باشند که به هدف مورد نظر کمک می‌کنند.
– بنرها باید جذاب، متنوع و متناسب با موضوع و هدف وب‌سایت باشند.
– ابعاد بنرها باید با توجه به مکانی که قرار است در وب‌سایت نمایش داده شوند، بهینه شده و با استانداردهای طراحی سازگار باشند.

برای طراحی بنر و لوگو، مهم است که به تناسب با موضوع و هدف و البته با طراحی کلی آن، اقدام کنید. همچنین استفاده از رنگها، قلمها و عناصر گرافیکی هماهنگ با برند و شناخت وب‌سایت نیز اهمیت دارد.

شما می توانید طراحی تمامی بنر ها، اسلایدر ها، لوگو و هر آنچه برای شبکه های اجتماعی و وب سایت خود نیاز دارید به تیم حرفه ای آژانس دیجیتال مارکتیگ چیتا بسپارید. تیم حرفه ای چیتا زیر مجموعه یوز وب بوده اما به طور تخصصی و مجزا طراحی های مورد نیاز شما را انجام می دهد.

پلن های طراحی بنر و لوگو

طراحی پایه

بسته 8 تایی طراحی بنر

تحویل : حداکثر 3 روز کاری

طراحی حرفه ای

بسته 12 تایی طراحی بنر

تحویل : حداکثر 6 روز کاری

طراحی تخصصی

بسته 20 تایی طراحی بنر

تحویل : حداکثر 6 روز کاری

شرکت طراحی اختصاصی بنر و لوگو یوز وب چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

طراحی بنر گیف

طراحی بنرهای تبلیغاتی دیجیتال، شامل بنرهای گیف و ثابت، یک استراتژی کلیدی برای تبلیغات آنلاین به شمار می‌رود. یوز وب، با توجه به اهمیت کار شما، برای خلق بنرهای تبلیغاتی خیره‌کننده و به یادماندنی که در ذهن مخاطبانتان حک می‌شود، همراه شماست.

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت حرفه‌ای، بازتاب دهنده هویت کسب و کار شماست. تجارب نشان داده‌اند که زیبایی و حرفه‌ای بودن طراحی، از جنس ساخت کارت ویزیت مهم‌تر است و می‌تواند در جلب توجه مخاطبین تان تأثیرگذار باشد. یوز وب، با بهره‌گیری از طراحان حرفه ای، برای خلق کارت ویزیت‌های شما همراهتان است.

طراحی لوگو

لوگو یکی از کلیدی‌ترین عناصر هنگام راه‌اندازی برند تجاری شما به شمار می‌رود و باید با دقت و حساسیت بالا طراحی شود، چرا که بازتاب‌دهنده هویت برندتان است. یوز وب، مفتخر به خلق زیباترین لوگوها با استفاده از دانش و تجربه طراحان گرافیک خود است و برای طراحی لوگو و آرم اختصاصی برندتان آمادگی کامل دارد.

طراحی های گرافیکی

طراحی گرافیکی در حوزه‌های گوناگون تبلیغاتی از جمله بروشورها، کاتالوگ‌ها، تراکت‌ها، پوسترها، هدرهای وب‌سایت، ست‌های اداری، جلد کتاب، موشن گرافیک، طراحی شخصیت، بنرهای گیف و تابلوهای تبلیغاتی متنوعی را پوشش می‌دهد. با بهره‌گیری از طراحان حرفه ای، یوز وب بهترین و جذاب‌ترین طرح‌ها را برای شما فراهم می‌آورد.

نمونه کار های ما: