ورود  |  ثبت نام

سوالات متداول

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

اتصال دامنه در همه‌ی نسخه‌ها با پسوند‌های مختلف مثل ir, com, net, co, org و… امکان‌پذیر است.

خیر، تمامی فروشگاه‌های ساخته شده، روی سرورهای یوز وب میزبانی می‌شوند و نیاز به پرداخت هزینه اضافی نیست.

خیر. بدون هیچ دانش برنامه نویسی میتوانید یک سایت فروشگاهی حرفه ای با امکانات دلخواه راه اندازی کنید.

سایت ساز یک ابزار آنلاین است. ابزاری که روند طراحی و ساخت وب سایت را برای شما ساده می‌کند. یک سایت ساز قدرتمند می‌تواند تمامی امکانات لازم برای مدیریت، ویرایش و به‌روزرسانی سایت را در اختیار شما بگذارد.

یکی از برترین ویژگی های یوز وب سئو پذیری عالی آن است، سایت های ساخته شده در یوز وب بهترین هماهنگی را با گوگل دارند .

بله، تمامی قالب های موجود در یوز وب به صورت واکنشگرا (Responsive) طراحی و پیاده سازی شده‌اند. این یعنی کاربر از هر دستگاهی (موبایل، تبلت، لپ‌تاپ یا کامپیوتر) با هر اندازه صفحه‌ای استفاده کند، سایت شما متناسب با همان اندازه، تغییر حالت می‌دهد تا به درستی نمایش داده شود و قابل استفاده باشد.

خیر. به طور کلی در دنیای وب مفهومی به نام خرید دائمی وجود ندارد و همه چیز به صورت دوره ای است، مانند خرید دامنه، هاست و … . مبلغ پرداختی شما در هر دوره بابت هزینه هاست،‌ نصب و بروزرسانی پلاگین ها و قالب ها، تضمین امنیت سایت و پشتیبانی آن است.

کاملاً. می توانید بر اساس نیاز و اهداف کسب و کارتان، بخش های مختلف سایت خود را تغییر دهید و سفارشی کنید. گالری تصاویر، منو ها، لیست قیمت، ساید بار، رنگ ها، فونت ها و هر بخشی از قالب سایت را میتوانید مطابق با سلیقه خودتان ویرایش کنید.

بله. دقیقا جای درستی آمده اید، سایت ساز یوز وب بهترین بستر برای ساخت فروشگاه آنلاین شما می باشد.

هیچ محدودیتی از لحاظ درج محصول و ایجاد صفحه وجود ندارد و تا زمانی که هاست شما فضا دارد می‌توانید محصول و صفحه ایجاد کنید و اگر هم فضای هاست شما پر شد به راحتی این فضا قابل ارتقاء است می‌توانیم فضای هاست را برای شما افزایش دهیم و شما می‌توانید تا بی نهایت محصول و صفحه ایجاد کنید و در این مورد هم محدودیتی وجود ندارد.